Wszystkie wpisy

Pytania i interpelacje poselskie

Pytania i interpelacje poselskie

Pytanie priorytetowe wymagające odpowiedzi na piśmie O-000257/2021do KomisjiArt. 138 RegulaminuBeata Mazurek (ECR) Przedmiot: Unijna strategia szczepień Pandemia COVID-19 to historyczne wyzwanie dla całej Europy i całego świata. W tych trudnych dla nas czasach, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy jedności w działaniu i podejmowaniu decyzji, by skutecznie przeciwstawić się zarazie. Temu ma służyć wspólna unijna strategia szczepień, na którą zgodziły się wszystkie…

Czytaj więcej

Nowy 2021 rok!

Nowy 2021 rok!

Kochani, wszystkiego, co najlepsze na Nowy 2021 Rok Niech przyniesie Wam szczęście, miłość i poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo brakowało w odchodzącym roku, oraz niech obdaruje wszystkich dobrym zdrowiem Dziękuję za ostatni rok, pełen życzliwości i sympatii Do zobaczenia w Nowym, Lepszym 2021 Roku!

Czytaj więcej

39. rocznica pacyfikacji kopalni “Wujek”

39. rocznica pacyfikacji kopalni “Wujek”

16 grudnia 1981 r. od milicyjnych kul zginęło dziewięciu protestujących górników, a kilkudziesięciu zostało rannych. Była to największa tragedia stanu wojennego. Zginęli:śp. Józef Czekalskiśp. Krzysztof Gizaśp. Joachim Gnidaśp. Ryszard Gzikśp. Bogusław Kopczakśp. Andrzej Pełkaśp. Jan Stawisińskiśp. Zbigniew Wilkśp. Zenon Zając Cześć i chwała bohaterom!

Czytaj więcej