Konwencja PiS #Duda2020

15 lutego 2020 roku, podczas konwencji Prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosił, że Rada Polityczna przez aklamację jednogłośnie poparła kandydaturę Andrzeja Dudy na Prezydenta RP. #DUDA2020

Podjęcie decyzji o kandydowaniu w 2014 r. na Prezydenta to był akt determinacji i odwagi. Po jej ogłoszeniu zaczął się trudny czas, ale w Andrzeju Dudzie była siła i optymizm.(…) Andrzej Duda nie zabiegał o zaszczyty, nie koncentrował się na karierze, jego potencjał został dostrzeżony i znalazł się w Kancelarii Prezydenta, gdzie współpracował ze Śp. Lechem Kaczyńskim.

Prezes PiS, Jarosław Kaczyński


Wspólnie udało się bardzo dużo zrobić i głęboko wierzę w to, że przed nami kolejne dobre lata dla Polski. (…) Musimy po raz kolejny udowodnić, że jesteśmy biało-czerwoną drużyną, na której czele stoi Prezydent Andrzej Duda. Czas znowu stanąć razem. W naszej drużynie jest miejsce dla każdego. Z satysfakcją i dumą mogę powiedzieć, że przez ostatnie 5 lat Polki i Polacy przekonali się, że Prezydent @AndrzejDudaoraz Zjednoczona Prawica dotrzymują słowa.

Beata Szydło

@AndrzejDuda to kandydat, który musi zwyciężyć jeśli Polska ma się rozwijać, jeśli ma wykorzystać swoją wielką historyczną szansę.

Mateusz Morawiecki

Oficjalny profil KW Kandydata na Prezydenta RP, Andrzeja Dudy: