Konwencja PiS w Gdańsku
Ostatnio w Parlamencie Europejskim zapadła decyzja, która godzi w wolność. PO nie tak dawno mówiła, że są przeciwni #ACTA2, a w istocie była za, a to z demokracją i wolnością nie ma nic wspólnego. Prawo i Sprawiedliwość dokona tego typu implementacji, że wolność będzie zachowana – mówił Prezes #PiS J. #Kaczyński. ??

Prawo i Sprawiedliwość jest gwarantem wolności w Internecie.

– Wolność to prawo jednostki, grup społecznych do działania. To także wolność narodów. My Polacy wiemy, jak bardzo jest to ważne – stwierdził.

Podkreślił, że w państwie demokratycznym musi być zapewniona wolność – wolność słowa, działania, możliwość wpływu obywateli na władzę.

– Polska pozostanie wyspą wolności, dzięki Polakom i Prawu i Sprawiedliwości.

Chcemy rzeczywistej równości i wolności. Chcemy, by #UE była unią państw równych sobie – państw wolnych – państw traktowanych tak samo.

Premier Mateusz Morawiecki dodał, że „ludzie z Koalicji Europejskiej, którzy mają usta pełne frazesów o wolności, zagłosowali przeciwko wolności w Internecie”.

– Dlaczego przyjęto w Brukseli prawo, które ogranicza wolność, gdzie tymczasem Europa nie może poradzić sobie z przestępcami podatkowymi. Chcemy wnieść do Europy nasze umiejętności.  Obiecuję wszystkim Internautom, że będziemy walczyć o wolność w Internecie, to dla nas niezbywalne prawo. Jesteśmy z Wami!

Czyj interes reprezentuje PO? ⤵