Prawo i Sprawiedliwość gwarantuje obronę wartości

‼️ 26 MAJA OBROŃ SWOJE PRAWO ‼️

✅ do polskiej waluty – NIE dla euro
✅ do decydowania o wychowywaniu dzieci – NIE dla seksualizacji dzieci i adopcji dzieci przez pary homoseksualne
✅ do programów rodzina 500+, 300+, 13 emerytura i niższego wieku emerytalnego
✅ do bezpieczeństwa – STOP nielegalnej imigracji
✅do kupowania towarów tej samej jakości co w innych krajach UE
✅ do szacunku i poszanowania wyznawanych wartości.

Nadchodzące wybory, to wybory wielkiej stawki. Będziemy decydować o losie Polaków, o tym, w którą stronę pójdziemy, czy obronimy się przed pewnymi zagrożeniami. Lista nr 4, formacja Prawa i Sprawiedliwości gwarantuje obronę wartości, gwarantuje obronę Polski.
Stawką tych wyborów jest m. in. obrona polskiej złotówki, która nas chroni. Nasi konkurenci będą dążyli do wprowadzenia euro, a wszyscy wiemy, jakie to miało skutki w innych państwach Unii Europejskiej.
Mamy prawo do obrony naszego bezpieczeństwa na ulicach, obrony przed przymusową relokacją, na którą nie ma naszej zgody.


Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji w Bydgoszczy.

Premier Mateusz Morawiecki dodał, iż Europa musi wrócić do korzeni, dokonać syntezy tradycji z nowoczesnością.Warto iść na wybory, aby było w Polsce normalnie, a normalność jest wtedy, gdy wszyscy Polacy doświadczają wzrostu gospodarczego. Polskość to wolność, solidarność i normalność. Wizja Europy, którą prezentujemy wymaga energicznych liderów. Prawo i Sprawiedliwość takich ma. Zmobilizujmy swoich bliskich, aby poszli na wybory, abyśmy mogli tę wizję realizować.

https://www.facebook.com/pisorgpl/videos/674090259707146/?t=4